Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky EnglishVýškové bodové pole

.
Informace o produktu
NázevVýškové bodové pole
Obchodní kód 61100
Výdejní jednotkabod
Cena za jednotkuCeník produktů a služeb ZÚ
Výdejní formátyXHTML
Souřadnicové systémyGeodetické údaje v písemné formě poskytuje za úhradu oddělení správy bodů a služeb odboru geodetických základů Zeměměřického úřadu, místnost 431, telefon a fax 284 041 518, e-mail :dbp@cuzk.cz. Úřední hodiny: Po, St: 8 – 12 , 13 – 17 hod. Út, Čt: 8 – 12 , 13 – 15 hod.
Popis produktuBody výškového bodového pole (VBP) zahrnují body základního výškového bodového pole (ZVBP) a podrobného výškového bodového pole (PVBP). Správcem je Zeměměřický úřad resp. Katastrální úřady dle příslušné kategorie bodového pole.
Aktualizační cyklus - stav aktualizace Údaje o bodech jsou na Geoportálu ČÚZK publikovány WMS službou Bodová pole, která je dostupná v mapovém okně úvodní stránky a v aplikaci Geoprohlížeč. Údaje v mapové službě jsou aktualizovány v týdenním intervalu.
Podmínky užití - zpoplatnění datGeodetické údaje o jednotlivých bodech jsou poskytovány bezplatně prostřednictvím internetové aplikace Geoprohlížeč podle daných vyhledávacích kritérií. Nad rámec aplikace jsou poskytovány údaje o bodech podle specifického zadání. Tyto údaje jsou poskytovány na základě smlouvy.
Zpoplatnění dle Ceníku produktů a služeb ZÚ
Omezení přístupu – podmínky užití a jiná omezeníOmezení hromadného stahování údajů.
Prohlížení dat Prohlížet data
Kontakt - informace o produktuZeměměřický úřad , tel: +420 284 041 605 , e-mail: ZU-obchod@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2019-07-18
Poslední aktualizace/revize informací:
2019-07-18
.
.