Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky EnglishKatastrální mapa ČR ve formátu VKM distribuovaná po katastrálních územích

.
Informace o produktu
NázevKatastrální mapa ČR ve formátu VKM distribuovaná po katastrálních územích
Obchodní kód Obchodní kód není stanoven
Výdejní jednotkakatastrální území
Cena za jednotkuBez poplatků
Výdejní formátyVKM
Souřadnicové systémyETRS89, S-JTSK / Krovak East North
Distribuce    
Popis produktuDatová sada pro poskytování starší formy katastrální mapy v digitální formě. Tyto mapy nejsou bezešvé, a proto nejsou vedeny v databázi ISKN (Informační systém katastru nemovitostí). Jejich obsah je nicméně shodný s datovou sérií katastrální mapy v digitální podobě (viz Katastrální mapa ČR ve formátu VFK distribuovaná po katastrálních územích). Jsou postupně přepracovávány do bezešvé podoby a importovány do databáze ISKN. Datová sada je poskytována jako otevřená data (licence CC-BY 4.0). Data vychází z ISKN (Informačního systému katastru nemovitostí). Data se poskytují po katastrálních územích v souřadnicovém systému JTSK. (EPSG:5514) (k 17. 06. 2024 je to pouze 7 katastrálních území). Pro stažení jsou data komprimována (ZIP). Data jsou poskytována v textovém formátu VKM (starší český národní standard). Popis formátu je publikován na webových stránkách Českého úřadu zeměměřického a katastrálního. Více katastrální zákon 256/2013 Sb., vyhláška o katastru nemovitostí č. 357/2013 Sb., vyhláška o poskytování údajů č. 358/2013 Sb. v platném znění.
Aktualizační cyklus - stav aktualizace Předpřipravené soubory jsou generovány čtvrtletně.
Podmínky přístupu a použití Podmínky poskytování prostorových dat ČÚZK
Licence CC BY 4.0
Veřejný přístup není omezován a je poskytován v souladu s vyhláškou č. 359/2011 Sb., o registru územní identifikace, adres a nemovitostí a zákonem 123/1998 Sb., o právu na informace o životním prostředí.
Prohlížení dat
Stahování dat Služba Atom
Stažení dat z adresáře
Stažení předpřipravených souborů - výběr nad mapou
Kontakt - informace o produktuČeský úřad zeměměřický a katastrální, e-mail: cuzk.helpdesk@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2024-06-21
Poslední aktualizace/revize informací:
2024-06-21
.
.